Banner Images

Produkty a doplnky

AUTOGLYM PROFESSIONAL

Tam, kde už Hobby trieda nestačí nastupuje AUTOGLYM PROFESSIONAL. Objemy a koncentráty spolu s doplnkami, ktoré riešia akúkoľvek situáciu a potreby profesionálov.

Banner Images

On-line objednávanie

CEZ B2B PORTÁL

Prehľadné objednávanie vám zjednoduší a urýchli náš dovoz produktov a doplnkov. Predajca/poradca AUTOGLYM vás tak navštívi už s pripravenou objednávkou. Pri jeho návšteve si môžete objednávku doplniť podľa potreby. V našom B2B Portáli nájdete aj všetky potrebné informácie o produktoch a Karty Bezpečnostných Údajov.

Banner Images

Distribúcia

AUTOGLYM PROFESSIONAL

Predajca/poradca AUTOGLYM vás navštívi v pravidelnom intervale (raz za 2 týždne). Ambulantným predajom tak zabezpečujeme plynulý chod prevádzok, tak aby vám nič nechýbalo.

Doplnky pre Vašu prevádzku

Flex

FLEX tools

FLEX je nemecký výrobca, ktorý ako prvý vyrobil „flexu“ – uhlovú brúsku. Uhlový prevod, ktorý je medzi motorom a kotúčom bol vynájdený a patentovaný spoločnosťou FLEX, a preto sa zľudovel názov „flexa“.

Numatic

Profesionálne vysávače NUMATIC, na sucho-mokré vysávanie, sa vyrábajú v širokých modifikáciách.  Rozdiely sú v priemeroch sacích trubíc, v prietoku vzduchu, kapacite tanku a v celkovom výkone podlahového stroja.

Interpump

Individuálne riešenie vybavenia tlakovým čističom vašej prevádzky. Pre našich klientov zabezpečujeme talianske vysokotlakové čerpadlá INTERPUMP a doplnky nemeckej spoločnosti RM SUTTNER.

Na stiahnutie

Katalóg AUTOGLYM PROFESSIONAL 2023

Pozrite si aktuálny katalóg AUTOGLYM PROFESSIONAL pre tok 2023.

Zobraziť